Välkommen att kontakta oss!

Andreas Andersson

VD

andreas.andersson@nsbab.com

 

Robin Creutz

Projektchef

0705-08 22 01
robin.creutz@nsbab.com

 

Erik Voss

Projektledare

0729-67 48 31
erik.voss@nsbab.com


 

Andreas Kjellsson

Servicechef, Karlshamn

0705-08 26 79
andreas.kjellsson@nsbab.com

 

Joel Gunnarsson

Arbetsledare mark & anläggning Skåne.

0768-53 61 06
joel.gunnarsson@nsbab.com

 

 

 

 

 

Mattias Idh Magnusson

Arbetsledare, Sölvesborg. Fiber.

0705-08 20 35
mattias.magnusson@nsbab.com


 

Fredrik Lantz

Arbetsledare, mark & anläggning Blekinge.

0708-60 88 93
fredrik.lantz@nsbab.com

 

Mattias Nilsson

Arbetsledare, mark & anläggning Sölvesborg.

0768-53 61 74
mattias.nilsson@nsbab.com

 

Michael Wästerlid

Arbetsledare Fiber Skåne.

0766-25 44 72
michael.wasterlid@nsbab.com

[/one_third]


 

Marita Wessman

Ekonomi

0723-77 52 65
marita.wessman@nsbab.com

 

Hanna Johansson

VD-assistent & HR

0705-08 26 92
hanna.johansson@nsbab.com

 

Albert Fransson

Koordinator

0708-84 68 60
albert.fransson@nsbab.com


 

Kontakta oss gärna via formuläret nedan

*

 

 

 

 

Network Solutions Blekinge AB

Org.nr: 556728-8229
Pilvägen 8
374 34 Karlshamn

Våra Tjänster
Kontakta Oss

Ring: 0454-10 000
Skriv: info@nsbab.com

Besök:
Karlshamn - Pilvägen 8
Sölvesborg - Skorpvägen 7
Karlskrona - Nickelvägen 1